Információ, sajtókapcsolat:

Blau Zsuzsanna
marketing kommunikációs vezető
zsuzsanna.blau@maven7.com
+36 30 210 4830

Friss topikok

Kövess minket a Facebookon is!

Hálózatokhoz, hálózatkutatáshoz kapcsolódó információk, tanulmányok.

2012.02.21. 14:40 ntwrk.blog

Marketing, valamint Egészségpolitikai gyakornokokat keresünk!

A Maven Seven Hálózatkutató Zrt. (MA képzésben lévő) hallgatókat keres 2012. áprilistól

Marketing Gyakornoki, valamint Egészségpolitikai Gyakornoki
feladatok ellátására

A Maven7 Magyarországon egyedülálló és nemzetközileg elismert hálózatkutatási és adatbányászati tapasztalatokra épülő üzleti szolgáltatásokat nyújt partnerei részére. Erős tudományos és szakmai háttérrel rendelkezünk a hálózatkutatás terén. Cégünkről többet megtudhat a www.maven7.hu weblapon.

A gyakornoki program 2012. áprilistól fog indulni és egy féléves időszakot takar. Azt várjuk, hogy a gyakornok hetente 2 napot töltsön a Maven7-nél.

A GYAKORNOKOK FELADATAI:

Marketing területen
Támogatás...
- marketing anyagok (ppt, doc) összeállításában
- webtartalmak, céggel kapcsolatos hírek frissítésében
- social media jelenlétünk erősítésében
- rendezvények, akciók szervezésében

Egészségpolitika területen
- egészségügyi és gyógyszeripari kutatásokban
- adatrögzítésben, adatfeldolgozásban
- eredmények kiértékelésében
- prezentációk összeállításában

ELVÁRÁSOK:

- kreativitás
- social media platformok beható ismerete
- magabiztos angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli)
- kezdeményezőkészség, proaktivitás
- jó fogalmazási készség, üzleti nyelv ismerete

- hazai egészségügyi rendszer átfogó ismerete
- statisztikai, adatelemzési érdeklődés
- precizitás
- jó elemzői készség

AMIT AJÁNLUNK:

- legújabb szervezeti/üzleti/média hálózatkutatási módszertan megismerése
- nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
- betekintés egy kutatócég működésébe
- szakmai képzés
- FirmNet hálózatelemző szoftverünk megismerése

A marketing terület esetében: Képszerkesztő és grafikai programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent.
Az egészségpolitika terület kapcsán: Adatbáziskezelő szoftverek felhasználói szintű ismerete előnyt jelent.

A pályázatokat (önéletrajz és motivációs levél) 2012. március 12-ig a orsolya.vasarhelyi@maven7.hu e-mail címre várjuk, Vásárhelyi Orsolya részére címezve.

Hálózatokkal, hálózatkutatással foglalkozó blogunk: http://network.blog.hu

Szólj hozzá!

süti beállítások módosítása